Jules’ Undersea Lodge – czym jest? Co warto wiedzieć?

Kiedy goście wchodzą do Jules Undersea Lodge, wkrótce odkrywają, że to doświadczenie hotelowe jest niezwykłe pod wieloma względami niż tylko fakt, że został umieszczony pod wodą.

Dostęp do domku jest ekskluzywnym doświadczeniem, ale goście mają również możliwość ulepszenia swoich pakietów, aby uwzględnić „mer-chef”, który nurkuje do domku, aby przygotować wykwintne posiłki i zapewnić inne udogodnienia, takie jak świeże kwiaty i specjalne ciasta, aby pomóc świętować niezapomniane okazje.

Co warto wiedzieć o Jules’ Undersea Lodge?

Jules’ Undersea Lodge to jeden z najbardziej niesamowitych hoteli świata. Loża jest stosunkowo mała, dzięki czemu tylko jedna lub dwie strony, w zależności od preferencji prywatności, mogą ją zajmować jednocześnie. W podwodnych pomieszczeniach mieszkalnych znajdują się tylko trzy przedziały: dwie sypialnie i wspólny pokój. Pokoje są prywatne, a wspólny pokój wyposażony jest w telefon, domofon, magnetowid / DVD combo.

Goście mogą również zdecydować się na spędzenie trzygodzinnego lunchu w domku zamiast spać. Promotorzy loży opisują to doświadczenie kulinarne jako obejmujące Jules Undersea Lodge „World Famous Pizza” po nurkowaniu w tym miejscu. Goście mogą również skorzystać z programu „Labs in the Lodge”, który jest prowadzony przez „specjalistę ds. Edukacji siedlisk”, który edukuje gości na temat podwodnego życia otaczającego zaciszny domek. Gdy znajdziesz się pod oceanem i przytulisz się do swojego tymczasowego podwodnego mieszkania, prawdopodobnie będziesz chciał wrócić na zewnątrz, aby zbadać otaczające środowisko. Sprzęt do nurkowania jest częścią niektórych pakietów i można go wypożyczyć osobno, w razie potrzeby, z innymi.

W goście do Jules’ Undersea Lodge

Goście otrzymują nieograniczony zapas zbiorników powietrza, dzięki czemu mogą w pełni wykorzystać doświadczenie, spędzając czas z niesamowitą gamą życia wodnego, które mogą również zobaczyć tuż za oknami sypialni.